2 Storey Terrace House
Lorong Mekar Sari 12, Taman Mekar Sari, 13200 Kepala Batas, Penang
Land Area: 1,475 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 459,000.00
2 Storey Terrace House
Lorong 5/SS6, Bandar Tasek Mutiara, 14120 Simpang Ampat, Penang
Land Area: 1,399 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 418,500.00
2 Storey Terrace House
Lorong Limau Manis 6, Taman Limau Manis, 14000, Bukit Mertajam, Penang
Land Area: 1,195 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 480,000.00
2 Storey Terrace House
Lorong Murni 1, Taman Desa Murni, 13800 Butterworth, Seberang Perai Utara, Penang
Land Area: 796 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 226,800.00
1 Storey Terrace House
Lorong Sepadu Jaya 1/7, Taman Sepadu Jaya, 13300 Tasek Gelugor, Penang
Land Area: 1,342 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 279,450.00
Town House
Tingkat Paya Terubong 4, Taman Suria Vista, 11060 Ayer Itam, Penang
Built Up: 1,600 sq.ft
Land Area: 581 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 502,200.00
1 Storey Terrace House
Lorong Seri Indah 6/1, Taman Seri Indah, 13200 Kepala Batas, Penang
Land Area: 1,883 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 385,000.00
2 Storey Terrace House
Lorong Tasek Gelugor Utama 3/11, Taman Tasek Gelugor Utama, 13300 Tasek Gelugor, Penang
Land Area: 1,572 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 378,000.00
2 Storey Terrace House
Lorong Meranti 1, Taman Meranti, 13000 Butterworth, Penang
Land Area: 1,195 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 470,000.00
Terrace House
Lorong Berani 1, Jalan Mohd Saad, 12300 Butterworth, Penang
Land Area: 1,486 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 230,000.00
Terrace House
Cangkat Minden Jalan 6, 11700 Gelugor, Penang
Land Area: 7,750 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 2,250,000.00
3 Storey Terrace House
Lorong Sungai Kelian 2, 11200 Tanjong Bungah, Penang
Land Area: 2,939 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, Jun 4, 2026
Reserve Price: RM 1,800,000.00

Auctions Search

Search Results 46 Properties

Sort by:
-
-
FEATURED
3 Jun, 2026
7,750 sq.ft

RM 2,250,000.00

FEATURED